Dans Müzikleri

Dans müzikleri genelde düğün gibi organizasyonlarda tercih edilir. Eşinizle beraber yapacağınız o ilk dans eşsiz ve unutulmaz olmalıdır.

Bu özel an, hayatınızın en özel anlarından biridir. Bu özel anı sevdiğinize duygularınızı açıkça ifade edebilmek için özenle en duygusal parçalardan seçersiniz genellikle. Sadece gelin ve damat için değil, katılmış olan tüm misafirlerinde bu güzel anı eşsiz bulmasını ve unutmamasını istersiniz ve tabi ki bu anın size özel olmasını.

Dans müzikleri listelerine baktığınızda size hitap edecek, aşkınızı dile getirecek, bir parça bulmak bazen çok zor olabiliyor ama binlerce müzik arasından bir tanesi sizin en güzel gününüzü daha da güzel bir hale getireceği için buna değer diyebiliriz.

Çiftler genelde, daha önceden dinledikleri, beraber paylaştıkları bir anda fonda çalan müziği, ilk buluşma, ilk öpüşme ya da beraber oldukları daha özel bir günde çalan müzikleri dans müziği yaparlar. Bu en doğru ve unutulmaz olanıdır. Fakat yine de öneri olarak birkaç dans müziğini sizlerle paylaşmak isteriz.

Dans ve Düğün Müzikleri için tıklayın

İlk parçamız Sertap Erener’den Aşk daha sonra, Toygar Işıklı – Sen Eşittir Ben Demektir, Özdemir Erdoğan – Bana Ellerini Ver, İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine, Gülben Ergen – Teşekkür Ederim, Sezen Aksu – Ben Sende Tutuklu Kaldım, Sezen Aksu – Seyirlik Değil Ömürlük Olsun, Ayla Dikmen – Bağdat, Onur Akın – Seviyorum seni, Tarkan – Sevmekten Kim Usanır.